Nad výsledky komunálních voleb 2022

10. 10. 2022

zpět na úvodní stranu

Milí přátelé,

tato volební kampaň byla nejkrásnější z těch, které jsem zatím zažil. Kolik důležitých věcí jsem se naučil a kolik skvělých lidí jsem poznal – to bych ani nespočítal.
Na kandidátní listině ODS jsem byl na 8. místě. V kampani jsem udělal maximum pro co nejlepší výsledek nejen svůj, ale především ODS jako strany. Děkuji všem, kteří přišli k volbám a dali hlas kandidátům ODS. Můj speciální dík patří všem, kteří dali svou důvěru a preferenční hlas mně. Celkem těchto hlasů bylo 3.166, ale na zastupitelský mandát to nestačilo.

Blahopřeji všem úspěšným kandidátům, v jejichž rukou bude další osud Hradce Králové. Kéž naše město dostane co nejdříve moudré a stabilní vedení, které nám dá naději na čtyři roky rozvoje, diskuse a posunu vpřed.

Čest patří podle tradice i všem poraženým, společně s poděkováním za férovou kampaň bez podrazů a za mnohdy zajímavé a inspirující body jejich programů.
A já? Já se vracím ke své práci, aktivitám a hlavně ke své rodině, která mě celou dobu podporovala. A vím, že v ní mám víc, než mi kdy mohou dát jakékoliv volby.
Ještě jednou MOC děkuji vám všem za pomoc a podporu!

Váš Jarda Filip